وردپرس تستی بدون هاست و دامنه و با نرم افزار و بدون نرم افزار چگونه است ؟

وردپرس تستی

وردپرس تستی برای تست افزونه ها و قالب ها:

برای داشتن یک وردپرس تستی ، برای تست افزونه‌ها و قالب‌ها بدون نیاز به خرید هاست و دامنه و در سریع ترین زمان چند روش وجود دارد،که بدون هیچ هزینه ای می‌توان وردپرس آزمایشی خود را ساخت یکی از این روش ها استفاده از Playground وردپرس و روش دیگر استفاده از نرم افزار‌های رایگان است .

Playground وردپرس :

وردپرس جدیدا یک “پلی‌گراند” (Playground) ایجاد کرده است که به شما این امکان را می‌دهد که وردپرس تستی را بدون هیچ دردسری داشته باشید. این وردپرس آزمایشی دارای آخرین نسخه وردپرس و آخرین نسخه PHP می‌باشد.

شما می‌توانید با این وردپرس، افزونه‌ها و قالب‌های مورد نظر خود را نصب و فعال کنید تا ببینید چگونه کار می‌کنند یا اصلاً کار می‌کنند یا نه.

این نرم‌افزار کاملاً رایگان است و شما می‌توانید هر افزونه یا قالبی را که می‌خواهید در آن نصب کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که مطمئن شوید که هیچ مشکلی در هماهنگی افزونه‌ها و قالب‌ها وجود ندارد و با ورژن جدید وردپرس نیز سازگار هستند.

با این وردپرس، به فهرست افزونه‌ها و قالب‌های پیشنهاد شده دسترسی ندارید،اما در ادامه روشی را به شما می گوییم که می توانید به فهرست افزونه ها و قالب های مخزن وردپرس دسترسی داشته باشید.

با استفاده از این روش، می‌توانید به آسانی و بدون هزینه‌ای یک محیط آزمایشی برای وردپرس داشته باشید و تست‌های مورد نیاز خود را انجام دهید.

 Playground وردپرس تستیمراحل استفاده از Playground وردپرس:

برای استفاده از این نرم‌افزار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا در مرورگر خود وب‌سایت Playground.wordpress.net را جستجو کنید.
 2. وقتی وارد سایت می‌شوید، در قسمت بالا سمت چپ، گزینه‌ای به نام “My WordPress Website” وجود دارد. با قرار دادن موس روی آن، دو گزینه برای شما نمایش داده می‌شود. برای داشتن یک وردپرس آزمایشی برای تست افزونه‌ها و قالب‌ها که بتوانید مشخص کنید که آیا با یکدیگر تداخل دارند یا نه، باید بر روی گزینه “Dashboard” کلیک کنید تا به پیشخوان وردپرس دسترسی پیدا کنید.
 3. با این روش، به سادگی و بدون هیچ هزینه‌ای، یک وردپرس آزمایشی برای تست افزونه‌ها و قالب‌ها را خواهید داشت.
 4. اما همانند وردپرس، به فهرست افزونه‌ها و قالب‌های پیشنهاد شده دسترسی ندارید.
 5. اگر می‌خواهید به مخزن وردپرس دسترسی داشته باشید و تمام افزونه‌ها و قالب‌های موجود در وردپرس را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید، باید بعد از آدرس وب‌سایت‌تان، این قسمت را وارد کنید:networking=yes؟/

وردپرس تستی

با این روش، می‌توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی، وردپرس را برای آمایش افزونه‌ها و قالب‌ها استفاده کنید، همه چیز به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید هاست یا دامنه.

مزایای استفاده از PLAYGROUND وردپرس:
 • آسانی و سرعت: با استفاده از PLAYGROUND وردپرس، می‌توان به سرعت یک محیط تستی برای وردپرس ایجاد کرد. عدم نیاز به نصب و پیکربندی هاست یا سرور محلی، زمان و هزینه را کاهش می‌دهد.
 • رایگان بودن: PLAYGROUND وردپرس کاملاً رایگان است، به همین دلیل هیچ هزینه‌ای برای استفاده از آن لازم نیست و همه کاربران به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.
 • آخرین ورژن وردپرس: PLAYGROUND وردپرس همواره آخرین نسخه وردپرس و آخرین نسخه PHP را پشتیبانی می‌کند، که این امر اطمینان می‌دهد که کاربران از امکانات و به‌روزرسانی‌های جدید بهره‌مند شوند.
 • امکان نصب افزونه‌ها و قالب‌ها: با PLAYGROUND ، می‌توانید افزونه‌ها و قالب‌های مورد نظر خود را به راحتی نصب و تست کنید، بدون نیاز به هرگونه محدودیت یا مشکل فنی.
 • امکان دسترسی به مخزن وردپرس: با استفاده از آدرس مخصوص، کاربران می‌توانند به مخزن وردپرس دسترسی پیدا کرده و افزونه‌ها و قالب‌های موجود را مشاهده و نصب کنند.
آیکون‌های با‌کیفیت و رایگان را از چه سایت هایی می توانیم دانلود کنیم ؟
ادامه مطلب

البته نرم افزار هایی هم برای راه اندازی وردپرس وجود دارد که  باید نرف افزار های را دانلود و روی سیستم خودتون اجرا کند که نسبت به پلی گراوند زمان بیشتری را صرف می‌کند.

 استفاده از نرم افزار های قدرتمند برای راه اندازی وردپرس:

نرم‌افزارهای MAMP و XAMPP دو ابزار قدرتمند برای ایجاد محیط توسعه وردپرس به صورت لوکال بر روی سیستم عامل‌های مختلف می‌باشند. در ادامه به توضیح کامل این دو نرم‌افزار می‌پردازم:

MAMP وردپرس تستی

MAMP:

نرم‌افزار MAMP مخفف “Macintosh،Apache، Mysql،PHP” است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی یک محیط لوکال را بر روی سیستم عامل macOS و Windows ایجاد کنند. MAMP دارای دو نسخه رایگان و پرو (پولی) می‌باشد. در نسخه پرو، کاربران می‌توانند چند وب‌سایت را همزمان میزبانی کنند و از امکانات بیشتری برای طراحی وب‌سایت وردپرس بهره‌مند شوند.

XAMPP:

XAMPP یک محیط توسعه PHP برای ایجاد سرور لوکال است که بر روی سیستم‌عامل‌های Windows و Linux قابل استفاده است. این نرم‌افزار نیز به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد و با استفاده از آن می‌توان به راحتی یک سایت وردپرسی را بر روی سیستم لوکال ایجاد کرد.

با استفاده از این دو نرم‌افزار، کاربران می‌توانند به سرعت و بدون هیچ هزینه‌ای محیط توسعه وردپرس خود را راه‌اندازی کنند و به طور آسان و تخصصی، وب‌سایت‌های وردپرسی را طراحی و توسعه دهند.

وردپرس تستی

نکات مهم در مورد وردپرس تستی: 

البته که، در مورد وردپرس تستی، چند نکته حائز اهمیت وجود دارد:

 • اطمینان از سازگاری: پیش از استفاده از افزونه‌ها و قالب‌ها در محیط تستی وردپرس، حتماً از سازگاری آنها با ورژن‌های مختلف وردپرس و نسخه‌های مختلف PHP اطمینان حاصل کنید.
 • مراقبت از امنیت: هرگز اطلاعات حساس یا اطلاعات واقعی کاربران را در محیط تستی وردپرس ذخیره نکنید و از راهکارهای امنیتی مناسب برای حفاظت از محیط تستی خود استفاده کنید.
 • پشتیبان‌گیری: محتواهای مهم و مدیریتی موجود در محیط تستی وردپرس را منظماً پشتیبان‌گیری کنید تا در صورت نیاز، از اطلاعاتتان برای بازگردانی استفاده کنید.
 • مدیریت منابع: در محیط تستی، از منابع سیستم و پردازشی به بهینه‌ترین شکل استفاده کنید تا عملکرد و سرعت وب‌سایتتان تحت تست حفظ شود.
 • ارتقاء به ورژن‌های جدید: همواره وردپرس و همه افزونه‌ها و قالب‌های استفاده شده را به ورژن‌های جدیدتر بروزرسانی کنید تا از بهترین امکانات و به‌روزرسانی‌های امنیتی بهره‌مند شوید.
 • ثبت نتایج و آموزش‌ها: هنگام انجام آزمایش‌ها و تست‌ها در محیط وردپرس، نتایج و آموزش‌های کسب شده را ثبت کرده و برای استفاده‌های آینده مورد استفاده قرار دهید.
در نتیجه:

با استفاده از وردپرس تستی، می‌توان به راحتی و بدون نیاز به هاست و دامنه، افزونه‌ها و قالب‌ها را تست کرد. این امکان با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف مانند MAMP، XAMPP  به وجود می‌آید. این روش‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا به سرعت و بدون هیچ هزینه‌ای وردپرس را روی سیستم خود نصب کرده و تست‌های مورد نیاز خود را انجام دهند. بنابراین، با استفاده از این روش‌ها، می‌توان به راحتی و با سرعت بالا به تست و بررسی افزونه‌ها و قالب‌ها پرداخت و نیازهای خود را برآورده کرد.
استفاده از این نرم‌افزارها به شما امکان می‌دهد تا یک محیط توسعه لوکال را برای وردپرس بر روی کامپیوتر خودتان ایجاد کنید. این نرم‌افزارها از ترکیب اجزایی مانند Apache، MySQL و PHP استفاده می‌کنند تا به شما امکان اجرای وردپرس بدون نیاز به هاست و دامنه را بدهند. از طرفی، استفاده از PLAYGROUND نیز به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت و به‌راحتی یک محیط تستی برای وردپرس ایجاد کنید و افزونه‌ها و قالب‌های مختلف را بدون نیاز به نصب و پیکربندی هاست تست کنید. هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خاصی هستند که باید با توجه به نیازها و توانایی‌های خودتان انتخاب شوند.

بهترین فرمت عکس سرچ‌کنسول در سال 2023 چه فرمتی است ؟
ادامه مطلب

سیران شکری

من در آکادمی متخصص وبمستر سولی وب، به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کنم تا: وب‌سایتی زیبا، کارآمد و متناسب با نیاز خود داشته باشند. با استفاده از سئو، رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهند. از اطلاعات و محتوای خود در برابر خطرات و حملات سایبری محافظت کنند. محتوای جذاب، مفید و باکیفیت برای سایت خود تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش پیشنهادی سولی وب
قیمت اصلی 4.950.000 تومان بود.قیمت فعلی 1.980.000 تومان است.
این مقالات را هم بخوانید!